Clip in COP VLNITÝ 100% ĽUDSKÉ REMY VLASY 50CM SVETLÝ MELÍR

Vlnitý Clip in cop zo 100% ľudských pravých vlasov Remy kvality v dĺžke 53 centimetrov...
Doporučená ponuka Clipinhair.sk

Na sklade • 1 variant4,18 €96 % • 217 recenziíĎalšie informácie

Druh
copy
Typ vlasov
vlnité

• , zakúpené v Clipinhair.sk

• kvalita perfektná,ako naozajstné

ten pocit,že mám dlhé vlasy stojí za to.chvíľu trvalo,kým som sa naučila,ako mám správne cop nasadiť,aby nebolo vidno suchý zips.ale potom to už išlo.zdvihlo mi to sebavedomie,okolie reagovalo veľmi pozitívne,všetci si mysleli,ako rýchlo mi vlasy narástli.táto investícia fakt stojí za to.

Druh
copy